Boty kotníčkové flexi

 

Termín: 19. a 20. října 2019
sobota – 10:00 – 20:00
neděle – 9:00- 17:00
Cena: 2.500 Kč

 

Místo konání – Artykadlo, T. G. Masaryka 27, Holice u Pardubic

Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu – výběr z cca 25ti barev. Na podrážky použijeme obuvnické plotny – výběr z několika dezénů, barev i tloušťky.

S sebou na kurz si přineste jídlo na celý den, savé noviny nebo letáky, staré bavlněné triko na rozstříhání na hadříky, případně fén, oblečení, ve kterém se můžete ušpinit. Hodit se můžou malé kleštičky na vytahování jehly.

Dvoudenní kurz na výrobu kožených kotníčkových bot –
NOVÝ STŘIH – pro 10 – 12 účastníků.

Místo konání – Artykadlo, nám. T.G. Masaryka 27, Holice

Sobota – 10.00 – cca 20.00 hod
Neděle – 9.00 – cca 17.00 hodin Na kurzu si budete vyrábět jeden pár kožených bot přesně na svoji nohu. Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu – cca 25 barev k výběru. Na podrážky použijeme obuvnické plotny – výběr z několika dezénů, barev i tloušťky.

S sebou na kurz si přineste savé noviny nebo letáky, staré bavlněné triko na rozstříhání na hadříky a fén. Hodit se může náplast bez polštářku.

Cena kurzu je 2.500,-, v ceně je materiál a pomůcky potřebné k výrobě, dále také podíl na nájmu prostor, kde se kurz koná.
Předem vybírám zálohu 1.000,- na účet 2901515764/2010.
Do zprávy k platbě mi, prosím, připište datum, místo konání a kontakt na vás. Teprve zaplacením zálohy máte rezervované místo na kurzu.
Doplatek kurzu je v hotovosti na místě nebo lze poslat celou platbu na výše uvedený účet.

Přihlásit se můžete tady:
Messenger Tereza Pivoňková, rezie@email.cz, tel. 775 954 406

Storno podmínky:
Odhlášení do 2.10.2019 je storno poplatek 0% ze zaplacené částky.
Odhlášení do 9.10.2019 je storno poplatek 50% ze zaplacené částky.
Odhlášení po 9.10.2019 je záloha za kurz nevratná.V případě, že se náhle kurzu nemůžete zúčastnit, máte možnost poslat za sebe náhradníka. O tom je nutné informovat lektorku.

Úhradou zálohy akceptujete podmínky účasti, platby a storno podmínky.

Fotky z kurzů
https://www.facebook.com/bohumila.brunova/photos_albums

Uvedený čas je odhadnut pro výrobu ZÁKLADNÍHO typu bot.

Základní typ bot je zkompletování kožené boty, od střihu, barvení, po šití jednoduchým rovným stehem.

Poutko na patě, užití razítek, šablon, raznic a další, jsou nadstavbou základního střihu. Lze na kurzu tyto použít, dle možností lektora a Vašich schopností, je však třeba počítat s tím, že na šití samotné zbyde méně času.

Výsledek práce je plně závislý na Vaší práci do ní vložené, na přesnosti při výrobě střihu, na pečlivosti, s jakou postupujete krok za krokem celým procesem. Úkolem lektora je Vás tímto procesem provést od začátku do konce. Lektor však není zodpovědný za to, jakým způsobem svoji práci odvádíte.