Bylinkový workshop

 

Termín: 25. února od 17:30 do 20:30 hodin rezervace
Lektorka: Hana Adamcová
Cena: 300 Kč

Bylinkové povídání spojené s ochutnávkou a praktickou výrobou bylinkového sirupu či medu. Pojďte se naučit více používat bylinky, které rostou všude kolem nás a stačí je lépe poznat a naučit se, jak je správně používat.

Na tomto kurzu se dozvíte, které bylinky můžete nasbírat v přírodě nebo vypěstovat na zahrádce a jak vám mohou pomoci od různých zdravotních problémů.

V období léta používáme na kurzu čerstvé byliny a v období zimním vyrábíme neméně lahodné sirupy z bylin sušených.

Povíme si, které bylinky pomáhají proti kašli, které jsou na podporu trávení, které byliny použít pro lepší růst pevných nehtů a vlasů.

Co pomáhá při otocích i po zlomeninách a na lepší zahojení modřin. Které bylinky používat při problémech s bolestivou menstruací nebo čím kloktat při bolestech v krku z nachlazení. Na co si dát pozor při používání některých bylin.

Cena zahrnuje: společná výroba bylinkového medu. Ochutnávka bylinkové šťávy a recept na její výrobu, uvaříme si voňavý bylinkový čaj.

Naučíte se poznávat bylinky ze zahrady a získáte praktické, vyzkoušené rodinné receptury.

Rezervujte si, prosím, svá místa včas.
Platbu můžete provést v hotovosti před začátkem kurzu nebo na náš bankovní účet: 2600942500/2010 (do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, variabilní symbol: 4051).