Háčkování

 

 

Háčkování bude probíhat pravidelně jednou měsíčně v pondělí od 17 do 20 hodin
Další setkání 20. listopadu od 17 hodin – rezervace
Cena: Kč 220,–.

Lektorka: Dita Fialová.

(další po letních prázdninách)
V červnu jsme se domluvily na prvním termínu pro naše setkání, a to na 9.10.2017 (od 17 do 20 hod). Začneme podzimní „síťovanou“ čepicí z dvojité příze. Rychle přibývá a je opravdu hezká:-)
A vzor je jednoduchý, zvládne ho i začátečník.

Budeme potřebovat háček číslo 5 a 7. Číslem 7 budeme háčkovat celou čepici, háčkem číslo 5 pouze lem – aby čepice dobře držela.

Háčkujeme z polosilné vlny, ideálně (abychom správně trefily velikost) s návinem 80m/50 g (to znamená, že 5ti dekové klubko obsahuje cca 80 m vlny) – potřebujeme 100 g. Tento údaj vždy najdete na přebalovém informačním papíru na klubku. Já jsem konkrétně čepici na přiloženém obrázku háčkovala z této vlny:

http://www.vlny-prize.cz/cz/internetovy_obchod/vyprodej/pletaci_prize_red_heart_romy.html

barva 01001.  Red Heart je anglická značka, má dobrou kvalitu a dobře se s ní háčkuje. Pokud si vyberete barvu, která se Vám líbí, můžeme vlnu objednat hromadně za jedno poštovné, dejte vědět s předstihem. Protože v dalších lekcích budeme háčkovat i tunel, bylo by fajn koupit si rovnou vlnu i na tunel (na ten budeme potřebovat 200 g).

Mějte se krásně! Těším se na setkání s Vámi:-)

Budeme rádi, když se Vám tyto večery zalíbí a budete chodit pravidelně.

Rezervujte si, prosím, svá místa včas.
Platbu můžete provést v hotovosti před začátkem kurzu nebo na náš bankovní účet: 2600942500/2010 (do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, variabilní symbol: 1375.