Kurz točení na hrnčířském kruhu

Lektorka: Šárka Janů nebo Hanka Kopecká
Cena: 1.950 Kč
Rezervace termínu je individuální rezervace

Zveme vás na individuální keramický kurz točení na hrnčířském kruhu, (přesný čas dle dohody). Kurz doporučujeme začátečníkům, kteří ještě nikdy na kruhu netočili, ale mají už nějakou zkušenost s hlínou, ať už z našich dalších kurzů, nebo odjinud.

V ceně kurzu jsou 3 lekce s lektorem (po 60 minutách), a 3 hodiny samostatného tréninku, ukázka s výkladem, 10 kg točířské hlíny, výpaly v peci, engoby, glazury, pomůcky, atd. Lekce si můžete rozložit dle domluvy během 3 měsíců, doporučujeme proložit hodinami samostatného tréninku. Během kurzu se naučíte správně si zpracovat hlínu, centrovat, základní tvary, miska, hrnek s taženým uchem, talířek.

Vše, co vyrobíte, si odnesete domů. Dílna je pro keramické tvoření dokonale vybavená, nic vám nebude chybět, k dispozici je i různá literatura o keramice pro vaši inspiraci atd.

Co potřebujete sebou: pracovní oblečení, boty, starý ručník, osušku. V dílně bude zůstávat váš rozpracovaný výrobek, nezpracovaný materiál na příští lekci.

Pro další trénování nabízíme možnost pronájmu kruhu za 100,- Kč na hodinu (bez materiálu), nutná domluva předem.  rezervace

Rezervujte si, prosím, svá místa včas.
Platbu můžete provést v hotovosti před začátkem kurzu nebo na náš bankovní účet: 2600942500/2010 (do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, variabilní symbol: 4234).