Kurz točení na hrnčířském kruhu pro začátečníky

Lektorka: Šárka Janů nebo Hanka Kopecká
Cena: 1.100 Kč
Rezervace termínu je individuální rezervace

Zveme vás na dlouhodobý  odpolední keramický kurz, který začíná v pracovní den po 17:00 hod (přesný čas dle dohody).   Budete mít po celou dobu kurzu k dispozici svůj kruh. Kurz je určen pro začátečníky, kteří ještě nikdy na kruhu netočili a chtějí si to vyzkoušet pod vedením zkušeného lektora  ..  a chtějí se naučit něco nového ..vytočit si mističky, hrnečky, talířky, svícny, naučit se dekorovat je engobou, razítky, glazovat …ale i pro pokročilejší návštěvníky naší i jiné keramické dílny. V keramice je pořád se co učit…..

…budete točit, přetáčet, ušatit, dekorovat novými engobami Colorobia, které mají krásné barvy pod transprentní glazurou, aby jste si hotové výrobky mohli odnést domů a mohli je používat na kafíčko, sušenky i polívky ..

V ceně kurzu jsou 3 lekce (60 minut)  v dílně, veškerý materiál, výpaly v peci, hlíny, engoby, glazury, pomůcky, literatura atd. Vše, co vyrobíte, si odnesete domů.  Dílna je pro keramické tvoření dokonale vybavená, nic vám nebude chybět, k dispozici je i velké množství české i zahraniční literatury o keramice pro vaši inspiraci atd. Přineste si jen pracovní oblečení, botky, případně starý ručník nebo kus plátna na utírání rukou.

Rezervujte si, prosím, svá místa včas.
Platbu můžete provést v hotovosti před začátkem kurzu nebo na náš bankovní účet: 2600942500/2010 (do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, variabilní symbol: 4234).