Vědomé vaření

Termín: od 11 . března od 10. června 2020 od 15:30 do 17:30 hodin rezervace
Lektorka: Alžběta
Cena: 1.000 Kč

Zkusme jíst a vařit vědomě. Zamyslíme se nad tím, jaký přínos pro nás mají některé potraviny. Jak nám mohou prospět (nutričně i terapeuticky) nebo uškodit (které potraviny nejíst, třeba když jsme nemocní). Ale nebojte…teorie nebude přespříliš a bude se vždy vztahovat k jídlu, které budeme připravovat. Ovšem informace určitě potřeba jsou, protože jedině, když informace máme, můžeme si je spojit zase s jinými a pak fungovat vědomě a v souvislostech…

Vyzkoušíme si i různé netradiční postupy přípravy jídla (jako třeba klíčení a kvašení), připravíme si dobroty, které většina z nás zná jenom z obchodu (třeba pečený čaj) a budeme i trochu čarovat.

Počet míst omezen a vítány jsou děti všech věkových kategorií s chutí naučit se vařit. Děti budou potřebovat na každou lekci cca 20- 50 Kč na suroviny. Vždy si přinesou krabičku, ve které si odnesou uvařené jídlo.

Co budou děti potřebovat s sebou:
– zástěru
– krabičku na hotové jídlo
– popřípadě vařečku a svůj nožík

Rezervujte si, prosím, svá místa včas.
Platbu můžete provést v hotovosti před začátkem workshopu nebo na náš bankovní účet: 2600942500/2010 (do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, variabilní symbol: 5153).