Výtvarné studio

Termín: od 20. února do 28. května 2020 od 18 do 20:30 hodin rezervace
Lektorka: Mgr. Hana Kopecká
Cena : 2.100 Kč

– všem začátečníkům, „věčným začátečníkům“, ale i pokročilým se zájmem o kresbu, kteří mají čas kreslit pouze po večerech v pracovním týdnu a hledají profesionální vedení a dlouhodobé zázemí pro svůj rozvoj i relax.

Náplň:

– je daná podle Vašich cílů, proto si společně dohodneme postup, který Vám pomůže k jejich dosažení.

U začátečníků se zaměříme na trénink základních dovedností kresby,  u pokročilých pak na to, co s těmito dovednostmi dál. Smyslem je, aby se z Vás po čase mohli stát skutečně svobodní kreslíři.

Kurz je určen všem i velkým dětem ( 14 a více)
Termíny kurzu: 20. února, 5. a 19. března, 2. a 16. dubna, 14. a 28. května
V ceně kurzu nejsou výtvarné potřeby.

 

 

Milé dámy a pánové,

zvu Vás do na do Výtvarného studia v Artykadle. Pojďme spolu tvořit, radovat se z barev, ukazovat si, jak pracovat s tužkou, uhlem, rudkou, pastelkami, pastelem, tuší i akrylovými barvami. Budete pracovat u stolu i na malířském stojanu. Ukážu Vám cvičení na větší zapojení pravé mozkové hemisféry.

Na své si přijdou začátečníci i pokročilí

Výtvarné studio v Artykadle je pro úplné začátečníky, kteří naposledy kreslili domečky v mateřské školce, i pro pokročilé, kteří se chtějí zdokonalit. Budete pracovat v menší skupině, a tak se Vám budu moci individuálně věnovat, případně pro Vás připravit program na míru.

Není důležité, jak dobře v tuto chvíli kreslíte nebo malujete. Podstatnější je, zda Vás tvoření láká. Společně najdeme cestu k projevení Vašeho talentu.

Těším se na společně strávený čas.

Jak nakreslit: Jablko

Rezervujte si, prosím, svá místa včas.
Platbu můžete provést v hotovosti před začátkem kurzu nebo na náš bankovní účet: 2600942500/2010 (do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, variabilní symbol: 3999).

pastel:


tuž:
          

akryl:
  

pastelky: