Jarní keramika

Aktuální termíny

Aktuálně není vypsán volný termín pro tento kurz.

O kurzu

Přes týden nic nestíháte? pojďte si najít chvilku pro sebe.  Pro Vás nabízíme kurzy keramiky o víkendu, a to jednou za měsíc. Vámi oblíbená víkendová keramika bude probíhat i v Novém roce. Kdo má chuť si vyzkoušet práci s hlínou, i když to nikdy předtím nedělal, tak má možnost. Čekat na Vás bude vstřícná lektorka Liběna, která se bude věnovat i začátečníkům.

Malá inspirace

O lektorovi

Šárka Janů

Se Šárkou se setkáváte na kurzech keramiky a workshopech keramiky. "Fascinuje mě ten pocit, když ponořím ruce do beztvaré hmoty(hlíny?), mohu popustit uzdu svojí fantazii a tvořit...". Šárka ráda experimentuje, využívá svých znalostí z oboru, má maturitu z technologie keramiky. Rada si hraje s ohněm, vypaluje svou keramiku v peci vytápěné dřevem. To je rak trošku dobrodružství a protože oheň je svébytný živel, každý kousek je nádherný originál.
A čemu se věnuje kromě keramiky? Šárka je renesančním člověkem, který má mnoho zálib a zájmů. Studuje italštinu a zdokonaluje se ve své angličtině. Potkávat se s ní můžete také v rámci našeho Výtvarného studia s lektorkou Hankou, kam se přihlásila, aby se dále zdokonalila v malbě a kresbě. Své znalosti pak využívá při dekoraci keramiky.

Kurzovné

Cena jednotlivého termínu pro tvořící: 550 Kč
Pro samotné děti do 12 let cena: 300 Kč

Kurz můžete uhradit na účet nebo v hotovosti před začátkem kurzu: 2600942500/2010
Prosíme do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno. Variabilní symbol vám bude vygenerován s rezervací.